Author: m***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 2色ほどのカラーが混ざって綺麗
顏色: 淺灰色
Price: NT$323
Original Price: NT$340
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gray Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 255 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260305103451668639281 |
Author: m***d
Date:
Review: 2色ほどのカラーが混ざって綺麗
顏色: 淺灰色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.